Poster Of Venom 2018


Tom Hardy jako Eddie Brock, tytułowy Venom - największy, najgroźniejszy przeciwnik Spider-Mana. Wcześniej już pojawiły się przesłanki, że świat Venoma będzie rozbudowywany, tym bardziej, że Tom Hardy podpisał kontrakt na więcej niż jeden film. Decyzja by Venom od samego początku nie był villianem, a antybohaterem była słuszna. Z kolei zakończenie jest pospieszne, przez co na przykład pewna istotna decyzja, którą podejmuje Venom bierze się z niczego i jest zupełnie niezrozumiała.
Pomimo wcześniejszych zapewnień, że debiutancki film od Sony pt. Venom ma być kompletnie oddzielony od tego, co od lat tworzy Kevin Feige z MCU, wychodzi na to, iż w filmie symbioncie zagości jednak Spidey. Przyjrzenie się konstrukcji głównej roli oraz próba analizy aktorskich środków wyrazu to nieoczywisty aspekt, na który warto zwrócić uwagę, oglądając Venoma.
Venom to historia dziennikarza Eddiego Brocka, który śledzi poczynania młodego geniusza. Na razie się to nie udaje, ale wkrótce okaże się, że to właśnie Eddie będzie znakomitym hostem dla kosmicznego stwora imieniem Venom. Venom, jak to zwykle w przypadku Sony bywa - zwłaszcza jeśli chodzi produkcje na podstawie komiksów - ma ogromne problemy scenariuszowe. ESP (Spider-Sense): Venom posiada również zdolność pozazmysłową podobną do Spider-Man's Spider-sense.
Jędrzej Dudkiewicz Venom miał szansę być świetnym filmem, niestety zrobiło go Sony. Powodem są dalekosiężne plany studia na filmy, w których pojawi się również Spider-Man, najważniejsza postać w katalogu wytwórni, która akurat w solowym Venomie nie wystąpi. Flash Thompson - nosiciel symbionta, który sympatyzuje ze Spider-Manem, znany jako Agent Venom. W pierwszym filmie Venomie, w roli głównej zobaczymy Toma Hardy'ego.
Ogólnie nagrano pewnie z siedem godzin materiału, w którym występuję jako Venom. Superhuman Stamina: Venom jest w stanie przetrwać w szkodliwych obszarach przez długi czas, na przykład pod wodą lub w toksycznych gazach, a symbioza filtruje powietrze przepuszczalne dla gospodarza. Agent Venom (Flash Thompson): Po tym, jak armia amerykańska połączyła symbionta z Flashem Thompsonem jako czwartym gospodarzem symbionta, pokazał wszystkie powyższe umiejętności, a także opracowała kilka nowych w wyniku połączenia z gałęzią Klyntar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *